Ogłaszamy nabór do klas pierwszych

Linki


www.men.gov.pl – strona internetowa Ministerstwa Edukacji Narodowej.

neles metso – firma dystrybująca armaturę przemysłową firmy neles metso

www.kuratorium.waw.pl – strona internetowa Kuratorium Oświaty w Warszawie.

www.pjmworki.pl – worki ekologiczne dla szkół

www.oke.waw.pl – strona internetowa Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

www.umciechanow.pl – strona internetowa Urzędu Miasta Ciechanów.

www.szsciechanow.pl – Strona internetowa Szkolnego Związku Sportowego – Ziemii Ciechanowskiej, na której znajdują się informacje na temat terminów zawodów sportowych, regulaminy, sprawozdania itp. dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych z powiatu i rejonu ciechanowskiego.

I eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych i Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do ITF Mińsk Mazowiecki

W sobotę, 23 marca w gościnnych progach Gimnazjum nr 3 w Mińsku Mazowieckim, odbyły się I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF. Zawody, których gospodarzem był Miński Klub Sportowy Taekwon-do zgromadził na starcie 120 najlepszych w swoich kategoriach wiekowych zawodników z 7 klubów województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki pan Marcin Jakubowski.
Trenerzy Matsogi Ciechanów pracujący nad formą zawodników trenujących Taekwon-do w Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie (Michał Rząsiński i Paweł Szwejkowski) wystawili bardzo liczną reprezentacje naszej szkoły, którzy spisali się bardzo dobrze i swój występ w tak licznie obsadzonych zawodach mogą uznać za bardzo udany. Zawodnicy Matsogi z Gimnazjum nr 1, aż 11 razy stawali na podium tym samym zwyciężając klasyfikacje zarówno medalową jak i punktową w turnieju.
Na szczególną uwagę zasługuje występ Karola Atrachimowicza (klasa III d), który zdobył 1 miejsce w walkach w kategorii 52 kg. oraz Karola Głowackiego (klasa II c) za zajęciecie pierwszego miejsca w układach formalnych.